Naujienos

Vienkartinės pirštinės mechanikams

Nesvarbu, ar dirbate autoserviso darbuotoju,  automobilių dažytoju, keičiate tepalus ar tvarkote automobilio važiuoklę,  vis tiek susiduriate su įvairiais nešvarumais. Dirbant su tepalais, cheminėmis medžiagomis ir tirpikliais visą dieną atsiranda pavojus  Jūsų rankų odos sveikatai, jei jos tinkamai nėra apsaugotos.

Auto mechanikams rekomenduojamos  nitrilinės pirštinės, kurios yra atsparios automobilių variklių alyvai ir tepalams,  transmisijos skysčiams, stabdžių skysčiui, aušinimo skysčiui, akumuliatorių rūgščiai ir daugeliui kitų chemikalų naudojamų kasdieninėje veikloje. Nitrilinės pirštinės taip pat pasižymi pakankamai geromis jutimo savybėmis ir anti-praslydimo savybėmis, kurios būtinos naudojant nešvarius įrankius ir detales.

Automechanikai kiekvieną dieną susiduria su toksiniais elementais, kurie per kontaktą su metalo dulkėmis, skiedikliais, dažų pigmentais patenka ant odos ir gali turėti įtakos ligų ir infekcijų atsiradimui. Be to, nitrilinės pirštinės neturi latekso alergenų, todėl tinkamos naudoti visų tipų odai.

Nitrilinės pirštinės pasižymi ne tik puikiomis atsparumo toksinams ir chemikalams savybėmis, bet yra atsparios pradūrimams, taigi naudojantis jomis Jūs nesijaudinsite, kad Jūsų naudojami įrankiai ar detalės pažeis Jūsų odą.

Svarbu, kad naudojant nitrilines pirštines, išsprendžiama rankų higienos problema. Norint nuplauti nešvarias rankas, nereikia naudoti specialių ploviklių ar tirpiklių, kurie džiovina rankų odą ir gali sukelti odos išsausėjimo problemų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *