Naujienos

Nitrilinės pirštinės, jų savybės

Nitrilinės pirštinės labai skiriasi nuo lateksinių. Nitrilinės pirštinės buvo sukurtos kaip sprendimas augančiai žmonių grupei, kuri tapo alergiška lateksinėms pirštinėms. Nitrilas yra pranašesnis, nes pagamintas iš sintetinės gumos (kaučiuko), kuris nėra alergenas.

Net jeigu tatuiruočių meistras neturi alergijos lateksui, vienas iš jo klientų gali ją turėti. Taigi vystosi tendencija, kad dėl alergijos rizikos daugelis atsisako lateksinių pirštinių ir pradeda naudoti brangesnes bet kartu ir saugesnes nitrilines pirštines. Dar viena tendencija rodo, kad daugelis vartotojų renkasi pirštines be pudros.

Daugelis žmonių klaidingai mano, kad jie tampa alergiški pirštinių pudrai, bet iš tikrųjų pasitaiko atvejų, kai  kukurūzų krakmolas, naudojamas pudrai, išdžiovina rankų odą, o išsausėjusi oda dažnai maišoma su latekso alergija.

Nitritinių pirštinių stiprumas

Svarbus nitrilinių pirštinių pranašumas – stiprumas.  Nitrilinė pirštinė yra 3 kartus atsparesnė pradūrimams negu lateksinė ar vinilinė.

Nitrilinės pirštinės yra idealus pasirinkimas, jei darbe yra svarbus atsparumas pradūrimams. Odontologai teikia pirmenybę nitrilinėms pirštinėms, nes jos apsaugo nuo alergijos jų klientus ir ne taip lengvai praduriamos dirbant su įrankiais. Šiuo metu kiekvienam odontologui svarbiausia apsaugoti savo pacientą ir save nuo galimo užkrėtimo ar alergijos.

Nitrilinės pirštinės plačiai naudojamos automobilių servisuose ir namų ūkiuose, kai vyksta tiesioginis darbas su tepalais, automobiliniu kuru, ar kitomis cheminėmis medžiagomis. Daugelį metų vienkartinės pirštinės buvo nenaudojamos automobilių servisuose, kadangi lateksas tiesiog ištirpdavo kontaktuodamas su tepalais, benzinu ar žibalu, o vinilas suplyšdavo vos tik kur jas užkabinus.

Be to, žengiant į skaitmeninį amžių svarbus pasidarė ir mechanikų įvaizdis. Anksčiau geras mechanikas buvo tepaluotas ir tai buvo normali įvaizdžio dalis, o dabar švarios ir tvarkingos dirbtuvės parodo, kad įmonė verta pasitikėjimo. Pasikeitus požiūriui, pastebima, kad nitrilinių pirštinių pardavimai nuolat didėja automobilių pramonėje ir serviso įmonėse.

Nitrilinės pirštinės yra atsparios aukštai automobilio variklio temperatūrai ir automobilių pramonėje sutinkamiems cheminiams skysčiams. Kadangi nitrilinės pirštinės atsparios pradūrimams, jos tapo puikiu pasirinkimu automechanikų dirbtuvėse, ir autoservisuose.

Nitrilinių pirštinių dėvėjimas

Tobulinant gamybos  procesus, nitrilinės pirštinės smarkiai priartėjo prie lateksinių pirštinių,  komforto ir prisitaikymo atžvilgiu.

Iki šiol buvo gana didelis lytėjimo pojūčio skirtumas tarp nitrilinių ir lateksinių pirštinių. Nors šis skirtumas išlieka ir dabar, nitrilinių pirštinių prisitaikymas smarkiai artėja prie lateksinių ir tai daugiausia įtakoja pažangiausios gamybos technologijos bei formulės,  kurios suteikia geriausias dėvėjimo savybes,  išlaikant puikias alyvų, degalų ir tirpiklių atsparumų charakteristikas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *