Naujienos

Vienkartinių pirštinių palyginimas

Vienkartinės pirštinės yra vienos  iš plačiausiai naudojamų apsaugos produktų įvairiose pramonės šakose. Prieš renkantis pirštines reikėtų apsvarstyti svarbiausius faktorius, tokius kaip kokybė, reikalingos apsaugos lygis ir alergijos tam tikroms medžiagoms. Šiuo metu yra išskiriamos 3 tipų vienkartinės pirštinės:

Vienkartinės nitrilinės pirštinės darosi vis populiaresnės įvairiose veiklos srityse, nuo ligoninių iki degalinių. Pagamintos iš sintetinio pluošto, nitrilo pirštinės yra labai atsparios pradūrimams ir plyšimams. Nitrilo molekulės apsaugo nuo cheminių medžiagų ir naftos pagrindu pagamintų produktų ir jų poveikio, todėl jos yra idealus pasirinkimas daugelyje pramonės sričių. Dar vienas nitrilinių pirštinių privalumas, kad jos gaminamos iš sintetinės medžiagos, kuri buvo sukurta natūralaus kaučiuko pagrindu ir nesukelia alergijos, kaip pirštinės iš latekso.

Vienkartinės vinilinės pirštinės yra pigiausios tarp lyginamų pirštinių, kadangi vinilas yra lengviau gaunamas ir pigesnis nei lateksas ir nitrilas. Vinilinės pirštinės yra ekonomiškas pasirinkimas naudojant veikloje, kurioje nereikalaujama aukšto lygio lytėjimo tikslumo (pavyzdžiui, maisto pramonėje, ar veiklose, kuriose produkto apsauga nėra tokia svarbi). Vinilas nėra toks stiprus ir tamprus kaip lateksas ar nitrilas, lengviau plyšta, nemaloniai kvepia ir šios pirštinės lengvai praduriamos. Tačiau mažos rizikos veiklose jos yra puikus pasirinkimas.

Vienkartinės lateksinės pirštinės – geriausiai priglundančios, ir geriausią komfortą suteikiančios pirštinės iš visų 3 rūšių.  Dėl šios jų savybės, lateksinės pirštinės yra dažniausiai naudojamos tarp chirurgų ir kitų medicinos specialistų. Lateksas užtikrina puikų pirštų miklumą ir gerą barjerinę apsaugą. Vienintelis ir pats didžiausias lateksinių pirštinių minusas, kad jos savo sudėtyje turi latekso baltymų, kurie gali sukelti alerginę reakciją ir sudirginimą daugeliui žmonių. Nitrilinės pirštinės yra geriausia alternatyva, jei žmogus yra alergiškas lateksui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *