Pirkti prekes elektroninėje parduotuvėje UAB „ Previna“ vienkartiniu drabužiu elektroninėje parduotuvėje paprasta, lengva ir greita. Prekių užsakymai priimami 24 val.per dieną, 7 dienas per savaitę.

Prekių užsakymo eiga:

1) Prekės pasirinkimas

Iš prekių katalogo išsirinkę norimą prekę, reikiamą spalvą ir dydį, tada spauskite prie jos esančią nuorodą „Į krepšelį” . Jūsų pasirinkta prekė atsidurs krepšelyje.

2) Prekių krepšelio peržiūra ir redagavimas
Išsirinkę ir sudėję į krepšelį visas ketinamas pirkti prekes, spauskite „Peržiūrėti krepšelį“.

Atsidariusiame lange Jūs matysite visas savo pasirinktas prekes, jų dydžius, kiekius, bei kainas. Norėdami pašalinti prekę iš krepšelio, spauskite kryžiuką esantį šalia nepageidaujamos prekės.

Lentelėje automatiškai apskaičiuojamas PVM 21% Lietuvos mokestis, kuris pridedamas prie krepšelio sumos.

Paspaudus mygtuką „Atnaujinti krepšeli“ Jūs pridėje daugiau vienetu arba atvirkščiai, jūs privalote atnaujinti krepšelį.

Paspaudus mygtuką „Tęsti atsiskaitymą“ Jūs būsite nukreipti užsakymo formavimo langą.

3) Užsakymo pateikimas

Pradėję pirkimą, būsite nukreipti į užsakymo langą, kuriame įveskite būtiną informaciją: vardą, pavardę, el.paštą, telefoną, nurodykite adresą, miestą, pašto koda.

4) Pristatymo būdai:

Pasirinkus pristatymo būda Omniva ,,paštomatai” privalote pasirinkti savo mieste terminalą į kuri bus atiųstas siuntinys.  O pasirinkus Omniva ,,kurjeriai” jums tiesiai į registruotą adresą kurjeris pristatys siuntą.

5) Atsiskaitymo būdai:

Užpildžius visus pateiktus duomenis, pasirinkite atsiskaitymo būdą kuriuo norėsite atsiskaitytį. Pasirinkus reikiamą elektroninį banką jus privalote spustelti varnelę, kad sutinkate su šio puslapio taisyklėmis ir sąlygomis. Ir spaudžiate ”APMOKĖTI” mygtuką. Būsite nukreipti į banko sistemą, kuriame užbaigsite pirkima.

Pateikus užsakymą, yra suteikiamas užsakymo numeris. Vienos darbo dienos  bėgyje, Jūsų užsakymas bus peržiūrėtas ir patvirtintas, arba su Jumis susisieks mūsų atstovas.
Užsakymas pradedamas vykdyti gavus apmokėjimą, jeigu pasirinktas mokėjimo tipas buvo “Apmokėjimas internetu.
Apie užsakymo būklę (“Laukia patvirtinimo” / “Patvirtintas” / “Apmokėtas” / “Ruošiamas” / “Paruoštas”/” Išsiųstas”/ “Atšauktas”/ “Pakeistas”) Jus informuojame pranešimais nurodytu elektroniniu paštu.

Jeigu kils klausimų rašykite:  SUSISIEKITE SU MUMIS